Strona główna Oferta Skoki spadochronowe Cennik
Gdzie skaczemy: Warszawa Nowy Targ Jak wygląda skok FAQ

Skoki grupowe dla firm

Taka impreza przejdzie do legendy! Będą o niej opowiadać wszyscy w firmie jeszcze kilka tygodni lub miesięcy po wydarzeniu. Nasza atrakcja sprawi, że pracownicy będą podekscytowani i z pewnością mile zaskoczeni tak oryginalną formą atrakcji. Nie często przecież zdarza się, że na imprezie integracyjnej organizuje się skoki w tandemie. Zaskocz swoich pracowników!

Silne emocje to mocniejszy team

W obliczu silnych emocji, a te na pewno towarzyszą skokom spadochronowym, zespół mocniej się integruje. Dla wielu pracowników może być to pierwszy skok ze spadochronem w życiu, a taka sytuacja zawsze budzi silne podekscytowanie. Członek zespołu pracowniczego, przeżywając wspólnie z innymi osobami z teamu takie doznania mocniej się z nimi integruje. Ponadto wzrasta także poziom zaufania pracownika do firmy, z którą – po takim wydarzeniu – silniej wiąże się emocjonalnie.

Niecodzienny wypad ze znajomymi

Jeżeli lubicie wspólnie ze znajomymi robić szalone rzeczy, to zdecydujcie się na skoki w tandemie. Wszyscy członkowie grupy wzbiją się na 4000 metrów i każdy będzie mógł poczuć przyrost adrenaliny z kolejnym centymetrem bliżej ziemi. Nasza propozycja to również ciekawy pomysł atrakcji na imprezie grupowej, jak wieczór kawalerski lub panieński, urodziny. Zapewniamy wszystkim, podejmującym się skoku pełne bezpieczeństwo – od momentu wzbicia się samolotu w górę do chwili bezpiecznego lądowania na trawie.

Termin można zarezerwować telefonicznie, podając lokalizację (Warszawa lub Nowy Targ) oraz przewidywaną lub zadeklarowaną już listę uczestników.GALERIA zobacz więcej


:: (C) 2005-2024 Tandem - Dawid Bała    projekt i wykonanie www.kud.pl ::