Strona główna Oferta Skoki spadochronowe Cennik
Gdzie skaczemy: Warszawa Nowy Targ Jak wygląda skok FAQ

Kurs Aff

Szkolenie aff jest obecnie najszybszą i najbezpieczniejszą metodą szkolenia spadochronowego na całym świecie. Szkolenie obejmuje część teoretyczną i praktyczną. W części teoretycznej "student"-(osoba szkoląca się) poznaje między innymi podstawową wiedzę na temat zasad działania spadochronu, sterowania nim i lądowania.
Część praktyczna to już same skoki spadochronowe, wykonywane pod nadzorem instruktora. Przeważnie 2 pierwsze skoki spadochronowe "student" wykonuje w asyście 2 instruktorów, następne w asyście jednego. Należy zaznaczyć, iż szkolenie teoretyczne trwa praktycznie przez cały czas, bowiem po każdym skoku instruktor omawia ze "studentem" jego zachowanie, postępy i występujące niedociągnięcia. Jest to możliwe ponieważ każdy skok spadochronowy jest nagrywany.
Dzięki temu szkolenie aff można ukończyć w 2 weekendy. Ilość skoków konieczna do zakończenia szkolenia uzależniona jest od postępów "studenta". Kurs można ukończyć po 5 skokach ale czasami potrzeba ich 8-10. Chodzi bowiem o jakość skoków a nie o ich ilość.
Podczas szkolenia cały sprzęt: kombinezony, kaski, okulary, wysokościomierze zapewnia nasza szkoła spadochronowa. Po ukończeniu kursu można na miejscu wypożyczyć cały sprzęt potrzebny do samodzielnych skoków.

Przed szkoleniem aff zachęcamy do wykonania skoku spadochronowego w tandemie, daje on jakby przedsmak tego co nas czeka podczas samodzielnego skoku. Skok w tandemie nie jest jednak konieczny do rozpoczęcia szkolenia aff.
Przed rozpoczęciem kursu należy mieć zrobione badania lekarskie i wykupione ubezpieczenie OC na sumę co najmniej 50 000 zł.

Cennik:
- szkolenie teoretyczne - 300 zł
- szkolenie teoretyczne + 20 minutowy lot w tunelu aerodynamicznym- 1400 zł
- skok z dwoma instruktorami - 750 zł
- skok z jednym instruktorem - 550 zł


Wszystkich, którzy mają dodatkowe pytania zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.


GALERIA zobacz więcej


:: (C) 2005-2024 Tandem - Dawid Bała    projekt i wykonanie www.kud.pl ::