Strona główna Oferta Skoki spadochronowe Cennik
Gdzie skaczemy: Warszawa Nowy Targ Jak wygląda skok FAQ

Skok w tandemie jako prezent

Proponujemy w upominku prawdziwe emocje. Możesz podarować bliskiej osobie ekscytujące przeżycia. Skok z 4000 metrów z prędkością 200 km/h przyprawi o szybsze bicie serca i pozwoli doznać wrażeń, których na co dzień nie zasmakuje. Tylko krok dzieli Cię od zakupu najlepszego prezentu w życiu Twojego męża, dziewczyny, siostry, czy przyjaciela.

Voucher na przygodę życia!

Na okrągłe urodziny, na jubileusz, z okazji pierwszego pocałunku, na pamiątkę początku przyjaźni ? skok w tandemie to dobry pomysł na wiele okazji. Z pewnością podbije serce tych wszystkich, którzy kochają adrenalinę i lubią próbować nowych rzeczy. Voucher na tę niesamowitą przygodę można zrealizować w dowolnym dogodnym terminie po konsultacji telefonicznej, więc obdarowana osoba nie będzie miała problemu z dobraniem daty. Nie musi też martwić się o swoje umiejętności. Prezent obejmuje krótkie mini szkolenie, opiekę instruktora oraz sam skok.

Z impetem na nową drogę życia!

Skok w tandemie z instruktorem to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych upominków na wieczór panieński lub kawalerski. Przyszła Panna Młoda i Pan Młody z pewnością na zawsze zapamiętają te emocjonujące przeżycia podczas swobodnego spadania. Ponadto to świetny sposób, aby podkreślić i w niebanalny sposób skok w nową drogę życia. Vouchery dla narzeczonych można zrealizować w tym samym czasie. Bardziej ekscytujący początek małżeństwa trudno sobie wyobrazić!

Zaproszenia na skok możemy przesłać do Ciebie lub bezpośrednio do osoby, którą chcesz obdarować tym oryginalnym prezentem. Nie zapomnij o dedykacji ? możemy przygotować ją dla Ciebie na voucherze!


GALERIA zobacz więcej


:: (C) 2005-2024 Tandem - Dawid Bała    projekt i wykonanie www.kud.pl ::