Strona główna Oferta Skoki spadochronowe Cennik
Gdzie skaczemy: Warszawa Nowy Targ Jak wygląda skok FAQ

Skok w tandemie

Skok spadochronowy w tandemie jest to najprostszy sposób, aby skoczyć ze spadochronem z wysokości 4000 metrów. Nie potrzeba żadnych badań ani długich przygotowań. Po 15 minutach szkolenia samolot wywozi instruktora i pasażera na wysokość 4000 metrów i potem następuje skok. Po około 50 sekundach swobodnego spadania z zamkniętym spadochronem następuje 7-10 minutowy lot na otwartej czaszy, w czasie którego pasażer ma możliwość samodzielnego sterowania spadochronem. Skok spadochronowy w tandemie daje pasażerowi możliwość poczucia tego co czują samodzielni skoczkowie.
Dodatkową atrakcją jest możliwość filmowania i robienia zdjęć podczas skoku.
Skok dostarcza mocnych wrażeń, podnosi się adrenalina, emocje sięgają zenitu, a radość i zadowolenie po lądowaniu nie mają granic.
Skok spadochronowy w tandemie może być jednorazową przygodą albo początkiem szkolenia AFF.

Dodatkową atrakcją jest możliwość filmowania skoku i robienia zdjęć.

Proponujemy filmowanie tradycyjne lub lub kamerą umieszczoną na ręce instruktora.

W metodzie tradycyjnej
skoczek-kamerzysta robi zdjęcia i filmuje parę tandempilot-pasażer lecąc obok nich z zamkniętym spadochronem. Przed otwarciem tandemu musi się jednak oddzielić, aby bezpiecznie wylądować na własnym spadochronie.

Polecamy wszystkim filmowanie "z reki", w którym instruktor specjalną kamerą  umieszczoną na ręce nagrywa lot z zamkniętym spadochronem a przede wszystkim lot na otwartej czaszy. Rejestruje pierwsze wrażenie i emocje, jakie towarzyszą człowiekowi podczas tej niesamowitej przygody, jaką jest skok spadochronowy.
Filmowanie kamerą umieszczoną na ręce daje nam jedyną okazję zobaczenia i posłuchania siebie w sytuacji pełnej emocji, adrenaliny i niepowtarzalnych wrażeń.

Cennik:

Skok w Warszawie i Nowym Targu
- skok w tandemie - 700 zł
- filmowanie skoku kamerą na ręce instruktora (ze zdjęciami) -200zł
- filmowanie skoku razem ze zdjęciami-300 zł

PROMOCJA
Skok w tandemie z filmem i zdjęciami 800 zł!!

Przy większej ilości osób korzystne rabaty!

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą przeżyć coś niesamowitego na skoki tandemowe!!!

Skoki spadochronowe są na prawdę dla każdego!

W  razie  dodatkowych  pytań  prosimy  o kontakt  mailowy lub  telefoniczny.  O rezygnacji z umówionego terminu należy poinformować nas co najmniej 3 dni przed planowanym skokiem.


GALERIA zobacz więcej


:: (C) 2005-2024 Tandem - Dawid Bała    projekt i wykonanie www.kud.pl ::