Strona główna Oferta Skoki spadochronowe Cennik
Gdzie skaczemy: Warszawa Nowy Targ Jak wygląda skok FAQ

Skoki w tandemie

Skoki spadochronowe należą do bardzo dynamicznie rozwijającej się dziedziny sportowej. Dzięki temu, że dostarczają trudnych do opisania wrażeń, zyskują coraz więcej zwolenników. Nasza Szkoła Spadochronowa zajmuje się organizacją skoków spadochronowych w tandemie oraz prowadzeniem kursów AFF. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z tej niesamowitej rozrywki!

Skoki wykonujemy głównie w Przasnyszu (jedynie 80km od Warszawy) oraz w Nowym Targu (niedaleko Krakowa).

Szczegółowy harmonogram skoków znajduje się na stronie głównej.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty osoby z całego kraju, a także rodaków (i nie tylko) z zagranicy.

Dla Klientów indywidualnych

Jesteśmy pewni, że skok w tandemie będzie niezapominaną przygodą dla każdego z Was! Nie jesteśmy w stanie opisać emocji, które towarzyszą nam podczas skoków. Zarówno doświadczeni instruktorzy, jak i osoby, które skaczą ze spadochronem pierwszy raz, odczuwają radość połączoną z adrenaliną i spełnieniem. 50 sekund swobodnego spadania z prędkością 200 km/h to gwarancja pokonania swoich słabości. Dzięki tej ofercie można spełniać swoje marzenia i odkryć nowe możliwości, które mogą przerodzić się w prawdziwą pasję na całe życie.

Dla firm

Proponujemy Państwu zorganizowanie jedynej w swoim rodzaju i niepowtarzalnej imprezy integracyjnej na lotnisku, podczas której ogromną atrakcją będą skoki spadochronowe w tandemie. Nic tak nie łączy pracowników jak wspólna, świetna zabawa i duża dawka adrenaliny, które z pewnością będą towarzyszyć skokom spadochronowym. Gwarantujemy duże emocje i niezapomniane przeżycia!

Czasami naprawę warto zrobić coś pozytywnie szalonego i nietypowego, dlatego aby Wam to ułatwić, zdecydowaliśmy się na organizację imprez firmowych na lotnisku. To odskocznia od codzienności, od pracy i od zwykłych spotkań firmowych w klubach. To możliwość poznania swoich współpracowników w chwili, kiedy wyzwalane są prawdziwe, niekontrolowane emocje. Organizowane przez nas imprezy integracyjne są zawsze mile wspominane, a w niektórych przypadkach nawet chętnie i regularnie powtarzane. Sprawdźcie sami, a przekonacie się, że warto!

Na lotnisku działa bar i restauracja, istnieje także możliwość noclegu.

Dla grup zorganizowanych udzielamy duuużych rabatów :)

Wystawiamy faktury VAT.

Wszystkich zainteresowanych skokami tandemowymi prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.


GALERIA zobacz więcej


:: (C) 2005-2024 Tandem - Dawid Bała    projekt i wykonanie www.kud.pl ::